تالار گفتگوی تخصصی بلاکچین و رمزارزها

[حل شده] فروش شیبا در شبکه ی bep2

  

1
شروع کننده موضوع

من یک مقدار شیبا در شبکه ی bep2 در تراست ولت ذخیره کردم و الان که میخام بفروشم همه ی صرافی ها شبکه ی ERC20 رو قبول میکنن چجوری الان میتونم اونو بفروشم

2 پاسخ
1

خیلی از صرافی های ایرانی با بایننس کار می کنند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در این مورد سوال کنید. به عنوان مثال صرافی دیجی اکسچنج را مطمئن هستم که همه ارزهایتان را در شبکه های مختلف دریافت می کند و نیازی به تماس با پشتیبانی هم نیست و در مرحله فروش ارز به شما آدرس شبکه های مختلف را نشان می دهد.

دیجی اکسچنج نشنیده بودم معتبره؟ احراز هویت می خواد؟

از نظر اعتبار و سرعت عمل که چند ساله کار کردم کاملا مورد اعتماد هستند، نرخ خوبی هم دارند. احراز هویت هم در تمامی صرافی ها لازم و اجباری است.

حتما امتحان می کنم امیدوارم شیبا تا احراز هویت من پایین نیاد

0

با سلام خواستم بپرسم ارز شیبا رو اگه رو تراست ولت داشته باشم برای فروشش مثلا به بیت برگ بازم باید اتریوم تو حساب ولتم باشه و اگه اره چقدر کارمزد داره این فروش ؟ مرسی

مهم نیست به چه آدرسی مثلا بیت برگ یا هر شخص یا صرافی دیگری منتقل کنید در نهایت باید این کارمزد تراکنش را بپردازید.

اگر روی تراست والت ارز شیبا را روی شبکه ERC20 دارید جهت انتقال آن به هر آدرس دیگری باید حتما اتریوم داشته باشید که امروز فکر کنم برای انتقال شیبا چیزی حدود 60 دلار اتریوم نیاز دارید.

اگر روی شبکه دیگری مثلا BEP20 در تراست والت ارز شیبا دارید باید BNB روی شبکه bep20 داشته باشید که این یکی کمتر از 2 دلار فکر کنم کافی باشه البته به شرطی که صرافی مورد نظر شما هم از این ارز در این شبکه پشتیبانی کند.

    سبد خرید