تالار گفتگوی تخصصی بلاکچین و رمزارزها

خرید babydoge

  

1
شروع کننده موضوع

سلام چطور babydoge بخرم؟

1 پاسخ
2

قبل از خرید هر چیزی خوب تحقیق کنید! بعد از ماجرای حمایت ایلان ماسک از Dogecoin تعداد زیادی رمزارز یا بهتر بگم توکن مشابه با هزینه بسیار پایین تحت شبکه های erc20 اتریوم یا bep20 بایننس راه اندازی شدند. این توکن ها اکثرا صرفا برای ثروتمند کردن سازنده هایشان ساخته شده اند و تعداد کمی از افراد ممکن است در این مسیر بتوانند با آنها همراهی کنند.

اما در مورد نحوه خرید بهتر است به صفحه توکن مورد نظر در سایت کوین مارکت کپ بروید: https://coinmarketcap.com/currencies/baby-doge-coin

در پایین صفحه بخشی دارد با عنوان Baby Doge Coin Markets که لیست خلاصه ای از صرافی هایی که این ارز را ارائه می دهند در جدولی نمایش داده. گزینه See All Markets هم صرافی های بیشتری به شما نشان خواهد داد. در مورد توکن babydoge احتمالا فقط صرافی غیرمتمرکز PancakeSwap برای ما ایرانی ها در دسترس است که جفت ارزهای BabyDoge/WBNB و BabyDoge/BUSD را می توان در آن معامله کرد. 

برای انجام چنین معاملاتی نیاز به bnb یا busd تحت شبکه bep20 یا BSC ( بایننس اسمارت چین ) دارید و توسط کیف پول های Trust Wallet یا MetaMask می توانید به این صرافی متصل شوید.

    سبد خرید